Esita küsimus
1000 lõbu vasakule

Teenused

Remondi- ja hoolduseteenust teostame põhiliselt kliendi juures, milleks kasutame korraliku varustusega hooldeautosid. Omame väljakoolitatud teenindavat personali, pikaajalise töökogemusega ehitusmasinate remondi valdkonnas, mis on meile suureks abiks ka teist marki ehitusmasinate hooldamisel. Pakume ATLAS ekskavaatorite ja kraande hooldusteenust üle Eesti.

Meie hooldusautod on väga hästi varustatud ja võivad teostada peamiselt kõik tööd kohapeal – kliendi juures. Samuti kutsume Teid meie töökotta kus võib teha keerulisemad remondi tööd. Paigaldame ka ATLAS autokraanasid ja lisaseadmeid.Tänu meie mehaanikute kogemusele ja pädevusele kõik tööd tehakse kiiresti ja õigeaegselt. Ka meie hinnad jätavad Teile ainult positiivsed mälestused.

Firmast

Atlas Tehnika OÜ põhitegevus on ATLAS Maschinen GmbH ehitus- ja materjalikäsitlusmasinate müük, hooldus ja remont ning kasutatud masinate rent. Lisaks veel ATLAS ehitusmasinate ja ATLAS kraanade varuosade müük ning ATLAS, KINSHOFER, TEREX,SMP Parts, LEHNHOFF lisavarustuse müük. Müüme ja paigaldame firma Dunaset magnetigeneraatoreid ja magneteid.

Kontakt

Atlas Tehnika OÜ

Põrguvälja tee 29, Lehmja küla 75306, Rae vald, Harjumaa

Tel.: +372 6 006 952

Gsm.: +372 50 24429

Email: info@atlas-tehnika.ee

Go to top